Šiandien pilna populiarių straipsnių, brošiūrų, kur žmogus gali rasti daug informacijos apie organizmo valymą, badavimą. Ir iš tikro, tai yra labai populiaru ir, be abejo, naudinga.

Esant dideliems tempams, užterštumui, nepilnavertei mitybai, o ir netrūkstant stresų, mūsų organizmas linkęs užsiteršti. Pradžioje pradeda kankinti apatija, nuovargis, silpnumas, šokinėja kraujo spaudimas, sutrinka virškinimas. Prasideda ir kiti susirgimai. Kad išvengti daugelio susirgimų, būti jauniems ir žvaliems, būtina pasirūpinti savo sveikata iš anksto. Būtina valyti organizmą ląstelės lygyje. Kada kiekviena mūsų ląstelė bus apsivaliusi nuo šlakų ir toksinų,( o jų, patikėkit, kiekvienas žmogus turi nuo 5 kg ir daugiau!) bus žymiai didesnė tikimybė išsaugoti savo labai mylimą sveikatą.

Tikriausiai ne vienas labiau apsiskaitęs žmogus yra girdėjęs apie gauruotąją unkariją – unkarija tomentosa, arba katės nagą, arba dar vilkakorą. Gauruotoji unkarija yra žieduotoji liana, auganti drėgnuose Centrinės ir Pietų Amerikos miškuose, Gvatemaloje, Kosta Rikoje, Kolumbijoje, Panamoje, Peru ir Venesueloje.

Laboratoriniais tyrimais nustatyta, kad augalo žievėje esančios medžiagos turi medžiagų, kurios teigiamai veikia imuninę sistemą, pasižymi antioksidacinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis.

Papildai, turintys unkarija tomentosa, naudojami žmonėms, sergantiems ŽIV. Jais gydomi augliai, skrandžio opos, dizenterija, įvairūs uždegimai, plaunamos žaizdos, naudojami prie sinusitų tiek į vidų, tiek daromi nosies praplovimai.

Šiai dienai kliniškai patvirtinta, jog vartojant katės nago preparatus gerėja sergančiųjų osteartritu ir reumatoidiniu artritu būklė.

Kartu su kitais antioksidantais turi gerą poveikį prie onkologinių susirgimų, neretais atvejais stabdo onkologinių ląstelių augimą ir šalina chemoterapijos pašalinius efektus.

Puikia tinka gydyti astmai. Padeda reguliuoti medžiagų apykaitą. Greitai iš organizmo išvedamos kenksmingos medžiagos. Dėl to gali būti puiki pagalba apsinuodijus maistu, alkoholiu ar kitomis toksinėmis medžiagomis. Tinka alkoholikų ir kitų priklausomybių turintiems, gydymui.

Ideali priemonė profilaktiniam organizmo valymui – detoksikacijai.

Renkantis papildus su unkarija tomentosa bei kitus papildus, atkreipti dėmesį į papildo gamintoją, gamybos būdą, nes neapdairiai pasirinkus, galima gauti dar ir papildomą pesticidų dozę.

 

Komentarai (0)

Palikite komentarą